Міжнародна туристична виставка "ІТВ Berlin-2014"

Державне агентство України з туризму та курортів здійснює заходи щодо підготовки до представлення туристичних можливостей України на Міжнародній туристичній виставці «ІТВ Berlin-2014» (далі Виставка)5-9березня 2014 року в м. Берлін (Німеччина).

З метою забезпечення належного представлення туристичних можливостей України на Виставці єдиним стендом спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) 14 листопада 2013 року проведено нараду із представниками регіонів, міст та іншими зацікавленими учасниками щодо участі у Виставці.

На назначеній нараді досягнуто домовленостей щодо:

— координатора (консолідатора) українського стенду на Виставці — Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), контактні особи: Ліптуга Іван — керівник, Скідан Андрій, Мільченко Ксенія — операційні менеджери тел.:(044) 503-52-99,e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

— умов участі в межах українського стенду на Виставці для обласних, міських держадміністрацій, органів самоврядування та суб’єктів підприємницької діяльності, з якими, як і з макетом українського стенду на Виставці, пропонуємо ознайомитись на веб-сайті: www.itb2014.org.