Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта (інформація від 03.09.2021)

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку звільнення території від самовільно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у Лисичанській міській територіальній громаді».

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Порядку звільнення території від самовільно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у Лисичанській міській територіальній громаді», який спрямований на врегулювання питання демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм, засобів пересувної мережі, запобігання самовільному розміщенню на території Лисичанської міської територіальної громади.

Проєкт розроблено управлінням будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Проєкт регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу та М-тестом до нього оприлюднено на офіційному сайті Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області у розділі «Регуляторна політика» https://lis.gov.ua/regulatory-policy/2013-06-26-13-41-08.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються управлінням будівництва та архітектури Лисичанської міської військово—цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку) за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, м. Лисичанськ, Луганська область, 93100, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел.(06451) 7-26-30.

Термін прийняття зауважень — один календарний місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ВЦА