Повідомлення про оприлюднення (інформація від 09.04.2021)

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту — проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів».

Відповідно до ст.9, 13, 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою публічного громадського обговорення, вдосконалення проєкту розпорядження, врахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта — проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів» і аналіз його регуляторного впливу.

Основною метою прийняття регуляторного акту є впорядкування єдиного механізму щодо встановлення ставок та пільг зі сплати збору за місця для паркування транспортних засобів в новоствореній Лисичанській міській територіальній громаді

Головний розробник проєкту розпорядження: Фінансове управління Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації

Проєкт розпорядження розміщений на офіційному вебсайті Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації http://lis.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» — «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» — «Проекти регуляторних актів».

З повним текстом проєкту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу можна також ознайомитися у розробника регуляторного акту — в фінансовому управлінні Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації з понеділка по четвер 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48), крім суботи та неділі, за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 10, 2 поверх, тел. (06451) 73310, 72631.

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Просимо всіх зацікавлених осіб пропозиції та зауваження до зазначеного документу направляти в письмовому або електронному вигляді протягом 30 днів з моменту опублікування проєкту регуляторного акта на фінансового управління за вищевказаними адресами.