Повідомлення про оприлюднення (інформація від 15.03.2021)

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту — проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення туристичного збору».

 

Відповідно до ст.9, 13, 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою публічного громадського обговорення, вдосконалення проєкту розпорядження, врахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта — проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення туристичного збору» і аналіз його регуляторного впливу.

Основною метою прийняття регуляторного акту є:

— впорядкування єдиного механізму щодо встановлення ставок туристичного збору в новоствореній Лисичанській міській територіальній громаді.

Головний розробник проєкту розпорядження: Відділ економіки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Проєкт розпорядження розміщений в мережі Інтернет за адресою: http://lis.gov.ua (в розділі Регуляторна політика — проекти регуляторних актів).

З повним текстом проєкту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу можна також ознайомитися у розробника регуляторного акту — в відділі економіки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації щодня з 8.00 до 17.00, п’ятниця — з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00), крім суботи та неділі, за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 10, каб.22, тел. (06451) 72630, 73215.

Електронна адреса: econom@lis.gov.ua

Просимо всіх зацікавлених осіб, пропозиції та зауваження до зазначеного документу направляти в письмовому або електронному вигляді протягом 30 днів з моменту опублікування проєкту регуляторного акта на адреси відділу економіки за вищевказаними адресами.