Про проведення онлайн заходів в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю

 Шановні роботодавці Лисичанської міської територіальної громади! Лисичанський міський центр зайнятості запрошує вас, керівників підприємств, установ, організацій, а також ФОП, які використовують найману працю, долучитися до онлайн-вебінару на платформі ZOOM 3 грудня о 10.00.

Тема інформаційного вебінару: «Виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю у тому числі, через укомплектування поточних та перспективних вакансій. Напрямки співпраці з центром зайнятості, інформування про професійний склад людей з інвалідністю, що перебувають на обліку, інші питання».

Також 3 грудня о 10.30 на платформі ZOOM відбудеться ярмарок вакансій для людей з інвалідністю.

Для участі у заходах достатньо мати будь-який девайс (смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер) з доступом до мережі інтернет та в зазначений час зайти за посиланням та приєднатися до групи за 10-15 хвилин до початку.

Звертаємося з проханням повідомити на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  або за телефоном 0502763650 ваші контактні дані за якими ми зможемо надіслати вам посилання на трансляцію.

Лисичанський міський центр зайнятості