Лисичанські міліціонери затримали грабіжника

У Лисичанський міський відділ зателефонувала місцева мешканка 1951 р.н. і повідомила про те, що до неї в квартиру увірвалися двоє невідомих і з застосуванням насильства заволоділи її грошима, золотим кільцем і мобільним телефоном.

Працівниками відділу карного розшуку Лисичанського МВ ГУМВС були проведені оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, які вчинили дане правопорушення. У результаті було встановлено, що в цей день вранці до жінки приїхав 23-річний онук з Павлограда Дніпропетровської області, якого вона дуже давно не бачила. Жінка була рада приїзду родича, нагодувала його. Проте довго поспілкуватися не вдалося, тому що онук сказав, що ненадовго заїхав. На дорогу бабуся дала йому сто гривень, шкодувала, що він не повідомив про свій приїзд раніше, щоб вона змогла зібрати гостинець.

За півгодини у двері подзвонили двоє невідомих і представилися співробітниками міськводоканалу. Як тільки жінка відкрила двері, невідомі вдарили її і повалили на підлогу. Забрали гроші, зняли з пальця золоту каблучку та забрали мобільний телефон. Зловмисників не зупинив і той факт, що в цей час в квартирі знаходилася 2-річна онука. Дитину заштовхнули в кухню і замкнули там.

Працівниками міліції було встановлено, що до даного злочину причетний онук потерпілої. Під час здійснення правопорушення онук знаходився в машині, очікував на своїх подільників, поки ті орудували в квартирі бабусі.

Як він пояснив пізніше, таким способом він вирішив помститися своїй родичці за те, що вона нібито не доглядала за його матір’ю, коли та лежала в лікарні.

Працівники карного розшуку встановили і затримали подільників за місцем їх проживання в Павлограді. Один із затриманих вже мав кримінальний досвід.

Даний факт зареєстрований в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж). Санкція даної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 4 до 8 років. Наразі всім трьом затриманим обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Лисичанський МВ ГУМВС України у Луганській області