В Лисичанському відділі поліції підсумували роботу за 9 місяців 2018 року

Начальник Лисичанського відділу поліції Андрій Корольов із керівництвом відділу поліції підвели підсумки роботи кожного підрозділу, проаналізували недоліки в роботі та намітили подальші перспективні напрямки діяльності.

Андрій Валентинович окремо заслухав кожного з керівників підрозділу, а також начальника блоку кримінальної поліції, відділу превентивної діяльності та слідства. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

Так з початку року Лисичанським відділом поліції зареєстровано 16245 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. При цьому з усіх звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2348.

Решта повідомлень носили більш інформаційний характер та правопорушення адміністративного характеру.

За 9 місяців правоохоронцями Лисичанського відділу поліції розкрито 1 вбивство, 8 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, 9 грабежів, 6 розбоїв, 377 крадіжок, 18 шахрайств. Взагалі 312 особам повідомлено про підозру за скоєння кримінальних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 17 наркозлочинів та 28 правопорушеннь у сфері незаконного обігу зброї та боєприпасів.

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів поліції  за конкретними напрямками роботи, а також з покращення взаємодії між службами. Крім того, начальник відділу поліції Андрій Корольов ззауважив, що кожен поліцейський має отримати об’єктивну оцінку за свою роботу від своїх керівників, а тим, хто має недоліки — дати термін на їх усунення. Керівник поліції гаприкінці наради зауважив, що пріоритетними напрямками роботи поліції міста залишаються: забезпечення правопорядку та безпеки громадян, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

Лисичанський відділ поліції ГУНП в Луганській області