Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Тварини - символи Луганщини»

З 09 листопада по 09 грудня 2020 року на Луганщині оголошено Конкурс художньої творчості з живописної композиції на тему «Тварини — символи Луганщини».

До участі у конкурсі запрошуються мешканці Луганщини віком від 7 років.

Конкурс проводиться у чотирьох категоріях:

— молодша вікова категорія — від 7 до 11 років;

— середня вікова категорія — від 12 до 17 років;

— старша вікова категорія — від 18 та старше;

— категорія «цифровий малюнок» (без вікових обмежень).

 

Додатково проводиться конкурс на приз глядацьких симпатій (голосування за роботи відбуватиметься на сторінці конкурсу у соціальній мережі Facebook — https://bit.ly/35TxnN4).

Конкурсна робота (скан або фото) разом із заявкою подається до Організаційного комітету, шляхом направлення листа на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

З більш детальною інформацією щодо умов Конкурсу можна ознайомитися в інформаційній довідці за посиланням https://bit.ly/389ESlz.

Подарунки для переможців у номінаціях будуть брендовані. Перші 100 учасників гарантовано отримають грамоти та брендовані заохочувальні подарунки (набір кольорових олівців та альбоми для малювання).

Конкурс проводиться Громадською організацією «Громадський дім», Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації з метою формування позитивного іміджу та бренду Луганської області; виховання ідеалів побудови миру та любові до рідного краю; розвитку, популяризації та активізації участі молоді та громади у прийнятті рішень.

За інформацією Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА