Шановні жителі Луганської області!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2016 роком!

Це свято, коли уся родина в очікуванні новорічної ночі збирається за щедрим столом. А як приємні кожному з нас передноворічні пошуки ялинки, подарунків та ласощів для довгих свят. Я розумію, що сьогоднішні економічні складнощі вплинули на підготовку до свята, але головне, аби в цю новорічну ніч разом із вами були ваші рідні та найближчі друзі, щоб вони були здорові, сильні духом та були поруч як у скрутну хвилину, так і в хвилину радості.

Завершується один зі складніших років існування молодої української держави. Бо для історії 24 роки — це мить, а для нас, українців, — велика епоха здобутків та втрат, розчарувань та перемог.

Наша місія — повернути до життя обпалену війною Луганщину. Це амбіційні та самовпевнені цілі. Я переконаний, що ми впораємося з відновленням пошкодженої та зруйнованої інфраструктури й соціальної сфери. Ми наполегливо працюємо над розробкою проектів щодо залучення в область інвестицій, без чого неможливо відродити могутній промислово-економічний комплекс, забезпечити луганчан новими робочими місцями, а бюджети — надходженнями податків.

Я щирий у своїх бажаннях та помислах зробити якомога більше добрих справ для багатостраждальної луганської землі, для жителів Луганщини, яка була, є та завжди буде невід’ємною частиною нашого спільного дому — України. Сподіваюся на ваші підтримку та розуміння.

Бажаю, щоб Новий рік приніс нам довгоочікуваний мир і громадянську злагоду, щоб ми врешті-решт відчули, що життя змінюється на краще.

Бажаю вам у наступному році родинного благополуччя, здійснення всіх ваших мрій та задумів. Нехай оминають вас невдачі, негаразди та життєві труднощі! Хай доля подарує вам щастя, тепло і турботу любих вашому серцю людей, щиру підтримку вірних та надійних друзів!

З повагою,

Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука