Галина Пупишева: у І кварталі 2021 року зафіксовано майже 2500 звернень до Центру обслуговування платників м. Лисичанська щодо отримання адміністративних послуг

 У січні-березні 2021 року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області щодо отримання адміністративних послуг надійшло 2356 звернень. Водночас, кількість наданих адміністративних послуг становить майже 2300, що охоплює видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше. Про це повідомила начальник Лисичанської податкової Галина Пупишева.

Зокрема, за січень-березень 2021 року видано 967 карток платника податків та внесено до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 629 мешканців міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

До Лисичанського центру обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів. Так, за І квартал 2021 року підготовлено та видано 32 таки довідки.

Понад 190 громадян з початку року здійснили реєстрацію платника єдиного податку та 180 платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

У січні-березні 2021 року 162 платника зареєстрували книги обліку розрахункових операцій, з яких 104 – в електронній формі за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника», 30 здійснили реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій та 27 - реєстрацію розрахункових книжок.

Всім платникам які звертаються до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ пропонується спілкуватись з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»: https://t.me/infoTAXbot та підписуватися на канали інформування ДПС.

Лисичанська ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області