Лисичанський пункт європейської інформації

Європейський Союз сьогодні — один з найбільших торгових ринків світу. Для українського бізнесу євроінтеграція буде дуже позитивним кроком для модернізації економіки, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, надасть сприятливі умови для інвесторів, сформує нові правила ведення бізнесу та сприятиме соціальному та економічному зростанню громадян і держави в цілому.

Державна служба є ключовим елементом системи державного управляння.

Прозора і чесна податкова система з помірними розмірами податків — це важлива складова при вступі до європейської спільноти.

Якісне обслуговування платників податків є пріоритетним напрямком розвитку податкової служби.

Для платників податків в приміщенні Державної податкової інспекції оформлені тематичні та інформаційні стенди.

З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, вирішення важливих проблем окремої людини та суспільства в цілому в інспекції діє громадська приймальня.

Власними силами ДПІ випускається друкована продукція у вигляді плакатів, пам’яток та листівок.

На усіх рівнях органів державної податкової служби створені відділи масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Для юридичних осіб та фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності регулярно проводяться семінари, на яких висвітлюється широке коло питань з обов’язковим розглядом питань щодо можливості звернень громадян до органів ДПС.

Але цим не обмежується діяльність податківців. Для більшої обізнаності громадян співробітники сектору масово — роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в м. Лисичанську приймають активну участь в поповненні інформаційного простору з питань Європейської інтеграції.

Так на базі Лисичанської центральної бібліотеки був створений пункт Європейської інформації «Лисичанськ-Європа», у життєдіяльності якого співробітники сектору МРР та звернень громадян приймають активну участь.

Мета діяльності цього пункту наступна:

  • сприяння реалізації державної політики у сфері Європейської інформації;
  • вживання заходів до більш повної обізнаності громадян у питаннях Європейського Союзу;
  • розширення та спрощення доступу громадян до інформації про можливості Європейської системи.

Хотілося висловити слова подяки завідувачу відділу обслуговування Комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система» Тетяні Олександрівні Фроловій за активну життєву позицію та великий особистий внесок в інформаційний простір євроінтеграційного напрямку.

Л. В. Величко — завідувач сектору ДПІ в м. Лисичанську