Восени газ вимагає особливої уваги!

Лисичанське міжрайонне управління по експлуатації газового господарства (далі — Лисичанське МРУЕГГ) звертається до абонентів, власників будинків, працівників ЖЕК, ОСББ, відомств з проханням перевірити стан, що перебувають у власності, справність димових і вентиляційних каналів.

З настанням осені підвищується небезпека при користуванні природним газом.

Причина цього:

  • — часті перепади температури повітря та атмосферного тиску;
  • — несталі заморозки;
  • — короткочасні рвучкі вітри.

Це негативно впливає на роботу приладів з відводом продуктів згоряння в димохід.

Перед кожним включенням газових приладів з відводом продуктів згоряння в димоходи, в обов’язковому порядку перевірте тягу в них. Не забувайте періодично перевіряти тягу під час роботи газових приладів. При відсутності або появі зворотної тяги не вмикайте газові прилади.

Щоб уникнути аварії та нещасних випадків не користуйтеся послугами сторонніх осіб і не намагайтеся самостійно усунути несправності в газових приладах, а викликайте слюсаря газового господарства за телефоном (06451) 7-30-00.

Слід знати, що запах газу може з’явитися і не в газифікованих будинках — з інженерних мереж (теплотраса, водопроводи, зв’язок і т.д.), зібратися в підвальних приміщеннях і технічних підпіллях.

Відчувши запах газу в будинку, підвалі, під’їзді чи на вулиці, негайно повідомити в аварійну службу на номер 104, а до прибуття аварійної бригади не залишайте без нагляду то місце, де є запах газу. Провітріть підвал, будинок, або під’їзд, не допускайте відкритого вогню, не вмикайте і не вимикайте електричні вимикачі.

Лисичанське МРУЕГГ звертається до всіх категорій споживачів природного газу з переконливим проханням: будьте уважними, акуратними та дисциплінованими абонентами!

Дотримуйтесь правил користування газом, сплачуйте своєчасно свій комфорт!

Необхідно передавати щомісяця показання газового лічильника з 20 по 1 число місяця за телефоном абонентського відділу: (06451) 7-28-03, 7-28-08 або 095-209-18-53; 095-096-01-18.

Також повідомляємо, що між перевірками побутових лічильників газу 8 років. Для узгодження, дати та часу зняття вашого лічильника Вам необхідно зателефонувати за номером (06451) 7-33-72.

Адміністрація Лисичанського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства