«Увага! Шахраї атакують!»

 Під такою назвою у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч соціальних робітників та керівництва установи з Олексієм Алексєєвим, заступником начальника ВП №3 Сєвєродонецького РУП Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Під час зустрічі обговорювали питання протидії та запобігання шахрайству. Олексій Алексєєв ознайомив присутніх з найпопулярнішими схемами, якими користуються шахраї на території Луганщини, та розповів як треба діяти, щоб не стати жертвою злочинців.

Присутні відмітили, що саме люди похилого віку завжди залишаються у групі ризику і часто стають жертвами різноманітних шахрайських схем. Тому подібні зустрічі з представниками правоохоронних органів є необхідними для запобігання таких випадків. Належне інформування – завжди кращий спосіб запобігти нещастю.

Зазначимо, що інформація, яку отримали соціальні робітники терцентру стосовно шахрайства, обов’язково буде роз’яснена підопічним терцентру.

Обачність та розсудливість – найкращі радники у нестандартних ситуаціях. Тож, аби не потрапити у тенета злочинців, будьте уважні та обережні!

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)