«Родина, родина – від батька до сина»

За такою темою, сьогодні, 25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Тренінг проходив на базі мультимедійної кімнати управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська з метою сприяння формуванню батьківської компетентності шляхом усвідомлення та осмислення батьками механізмів спілкування, формування у них вміння та навичок конструктивної взаємодії зі своїми дітьми.

Під час зустрічі було опрацьовано вправи, які дали можливість батькам усвідомити, що у стосунках з дітьми спрацьовує фактор «особистого прикладу». Шляхом виконання вправ було визначено, що більшість батьків через брак часу приділяють недостатньо уваги своїм дітям, не дослухаються до їх думки та не мають можливості цікавитися тим, що турбує їхню дитину.

Учасники тренінгу брали активну участь у виконанні завдань та вправ. Захід пройшов у доброзичливій та партнерській атмосфері. Усі отримали позитивні емоції та навички ефективної взаємодії зі своїми дітьми.

Лисичанський міський центр соціальних служб