Заняття з підопічними територіального центру в мультимедійній кімнаті

 У рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» в управлінні праці та соціального захисту населення створено мультимедійну кімнату, на базі якої вчора, 24 лютого для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у форматі офлайн відбулася зустріч з командиром загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Петром Костирєю.

Під час зустрічі на проекційному екрані було продемонстровано історію створення Товариства Червоного Хреста України, структуру та основну мету діяльності цієї громадської гуманітарної організації, а також висвітлено її роботу в рамках міжнародного співробітництва.

 

Крім того, для літніх людей та осіб з інвалідністю проведена пізнавальна лекція на тему «Принципи надання першої допомоги». Зазначена інформація була дуже доречною. Під час заходу підопічні терцентру отримали важливі та корисні знання, які були закріплені у ході жвавого обговорення.

Завдяки новітнім технологіям, які стали доступними отримувачам соціальних послуг в Лисичанський територіальній громаді, програма заходу була насиченою та різноманітною.

Зустріч проведено з дотриманням карантинних вимог.

Нагадаємо, що проєкт виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад» та здійснюється Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська