Мультидисциплінарна команда територіального центру знову в дії

 Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відновила свою роботу. Така форма роботи покращує надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів.

Фахівці мультикоманди докладають максимальних зусиль, аби наблизити комплекс соціальних послуг за місцем проживання їх отримувачів. Для успішної роботи мультикоманди важливі такі особисті та професійні якості фахівців: відкритість, щирість, відвертість, а головне – повага до людини, якій надаються послуги.

 Чергова зустріч команди з мешканцями мікрорайону заводу «Пролетарій» відбулась 2 лютого у приміщенні ПК «Діамант». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю було надано інформаційно-консультаційні, соціально-медичні послуги та послуги перукаря. Фахівцем терцентру проведено роз’яснювальну роботу щодо профілактики захворювання серед літніх людей, які є найбільш вразливою категорією. Особливу увагу приділено темі пожежної безпеки в зимовий період.

Зустріч, як завжди, пройшла в теплій та дружній атмосфері. Клієнти терцентру з нетерпінням чекають на нові зустрічі та щоразу висловлюють свою подяку за турботу про них.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)