Навчання комп'ютерній грамоті в територіальному центрі

В останні роки літні люди все частіше прагнуть опанувати навички роботи на комп’ютері. Це бажання викликає величезну повагу, адже для них воно складніше, ніж для молодих людей, які виросли в оточенні різних гаджетів. Пенсіонерам доводиться долати безліч перешкод — сумніви у своїх здібностях, складнощі із сприйняттям нової інформації, консервативність власного оточення. Однак практика показує, що стати досвідченим користувачем комп’ютера в «елегантному» віці цілком можливо, важливо лише врахувати деякі особливості і відмінності навчального процесу.

Фахівці Лисичанського територіального центру соціального обслуговування навчають комп’ютерній грамотності осіб поважного віку з особливим підходом. Заняття для підопічних установи проводяться в повільному темпі, щоб кожен встиг засвоїти отриманий матеріал, групи комплектуються за віком, а набуті знання часто повторюються під час занять, щоб закріпити вивчене. Також, для кращого сприйняття інформації, матеріал для вивчення виводиться на екран телевізора.

За допомогою цих основних принців літні люді вивчають комп’ютерну грамотність набагато краще.

Зауважимо, що завдяки таким курсам підопічні терцентру отримують базові навички роботи на комп’ютері, навчаються користуватися електронними державними послугами, отримувати інтерактивну допомогу та консультації через мережу Інтернет, спілкуватися за допомогою електронної пошти з родичами з інших міст.

Комп’ютерна грамотність для літніх людей — не розкіш, а спосіб надати життю нового змісту, розширити коло спілкування, відчути, що ти крокуєш в ногу з сучасністю.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)