У територіальному центрі відбулось спеціальне об'єктове тренування

 На виконання Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на ПОУ у 2020 році м. Лисичанськ, затвердженого міським головою, колектив Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вкотре пройшов спеціальне об’єктове тренування (СОТ) на території установи.

Метою тренування було відпрацювання умінь та навичок особового складу в діях у надзвичайних ситуаціях, досягнення злагодженості в роботі колективу.

Проведенню тренування передувала ретельна підготовча робота: складено план, призначено штаб тренування, командирів формувань, створено імітаційну групу, проведено теоретичні навчання, відпрацьовано дії кожного учасника заходів - від керівника штабу до надання допомоги «постраждалому» у «пожежі».

Необхідно зазначити, що учасники тренування відповідально підійшли до даного заходу, їх дії були злагодженими та відточеними. Сподіваємося, що знання та навички, які набули працівники терцентру під час СОТ, стануть їм у нагоді в разі надзвичайної ситуації.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)