Терцентр долучився до акції проти насильства

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради створення в конкретному регіоні або окремій державі соціального простору, вільного від насильства.

Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.


Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування також долучився до акції, метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних питань для українського суспільства – подолання домашнього насильства, підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем, активізації руху щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

25 листопада працівники терцентру для підопічних відділення денного перебування провели лекцію щодо протидії домашньому насильству та організували перегляд соціальних відеороликів із зазначеної теми.

Подолання такого негативного явища, як домашнє насильство можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів, і громадських організацій, і кожного громадянина України. Кожен з нас має сказати «НІ» насиллю у власній родині. Адже сім’я – це те місце, яке має бути острівцем безпеки і комфорту, місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку. Приєднуємось до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»!

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)