Лисичанське КАТП 032806 продовжує заходи в школах міста Лисичанська щодо сортування сміття

Директор підприємства Олександр Квітка, який організував ці заходи в місті Лисичанську, вважає: «Сортування сміття найближчим часом стане звичним явищем у житті всіх людей. Цей абсолютно нескладний, але надзвичайно важливий процес не займає багато часу. Для його виконання потрібне, перш за все, бажання, елементарні знання і мінімум прикладених зусиль. Проведення таких природоохоронних заходів та пропаганда щодо зменшення кількості сміття шляхом сортування з подальшою здачею його в пункти вторинної переробки, підготує учнів до свідомого ставлення до екології, благоустрою міста Лисичанська».

Роз’яснювальні бесіди з керівництвом шкіл № 4, № 9 міста Лисичанська провів спеціаліст з благоустрою та озеленення Олександр Мігрін. Він розповів педагогам та керівництву, що головна мета підприємства — виконання Закону України «Про відходи». Він розповів, наскільки доречною стає агітація школярів правильно сортувати сміття. Під час розмови наголошувалась увага на тому, як навчити школярів правильно сортувати сміття, залучити якомога більше людей до цього процесу в межах навчальних закладів, а також облаштувати спеціальні майданчики з контейнерами для роздільного збору сміття біля кожної з шкіл. Присутні дізнались про правила сортування сміття за категоріями, отримані знання є особливо актуальними, оскільки з 1 січня 2018 року Україна зобов’язана сортувати сміття за видами матеріалів. Учасники зустрічі погодились на співпрацю з підприємством.

Підприємство висловлює подяку директорам, завучам, вчителям, які допомагали в проведенні заходів чіткою організацією, виражали зацікавленість до тематики сортування сміття та збереження чистоти нашого міста.

Лисичанське КАТП 032806