Лисичанське КАТП 032806 закликає городян виконувати норми законодавства щодо сортування відходів

Заступник директора з юридичних питань та правового забезпечення Лисичанського КАТП 032806 Вікторія Гусакова в стінах Управління патрульної поліції в містах Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному провела лекційне заняття щодо окремого сортування відходів.

Вікторія Вікторівна проаналізувала норми чинного законодавства, та європейські тенденції з цього питання, у процесі підготовки доповіді було використано інформацію відповідних уповноважених органів, проведено аналіз нормативно-правових актів, які регулюють відповідні відносини, та інших джерел, що містять інформацію, яка має значення для проведення об’єктивного дослідження ситуації.

Відповідно до Закону України «Про відходи», як повідомила присутнім Вікторія Гусакова, виконавець послуг — Лисичанське КАТП 032806 наполягає на дотриманні населенням вимог щодо роздільного збирання твердих побутових відходів. Важливо, щоб на добровільних засадах абоненти проявляли свідому позицію щодо окремого збору сміття, та вживали заходів до роздільного збору пластикової тари, макулатури, співпрацюючи з підприємством. На практиці сортувати сміття нескладно — це можливо в доступний кожному спосіб — шляхом встановлення спеціальних клітин для збору відходів на території підприємств, установ, на території дворів.

Підприємством будуть надані спеціальні контейнери для збору пластикової тари за зверненням бажаючих.

Увагу працівників поліції пригорнула проблема правопорушень, які пов’язані з несанкціонованими звалищами, а також порушень, щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення, зокрема, щодо роздільного збирання твердих побутових відходів та корисних компонентів цих відходів.

Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806