Керівництво КАТП 032806 провело низку зустрічей на чисельні прохання мешканців міста

Лисичанським КАТП 032806 протягом 11-15 грудня 2018 року проведені заходи, які мають сприяти покращенню роботи підприємства. На базі ПК «Діамант», ЦПРШМ, ПК ім. Володимира Сосюри було проведено зустрічі з головами вуличних комітетів та небайдужими мешканцями міста, яких прийшло на зустрічі чимало. Усі вони активно обговорювали актуальні проблеми, і жодна скарга і пропозиція мешканців не залишилася по за увагою.

Директор КАТП 032806 Ігор Аксіньїн розповів про стан поточної заборгованості та закликав населення вчасно оплачувати комунальні послуги.

Заступник директора КАТП 032806 Олександр Квітка обговорив з вуличними, як краще проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями міста стосовно недопущення виникнення стихійних звалищ та їх ліквідації. Обговорено з патрульною поліцією можливість фіксації випадків, які містять ознаки правопорушень, та складання адміністративних протоколів. Також вуличним було запропоновано розширення їх повноважень: через згоду міської ради вирішувати проблему стихійних звалищ методом фіксації їх у протоколах. Вуличні таку пропозицію щиро підтримали.

Було запропоновано та затверджено з керівництвом патрульної поліції міста маршрут пересування патрульних автомобілів в місцях можливих стихійних звалищ, їх фіксація та реагування належним чином відповідно до законодавства.

Також були обговорені нові тарифи на вивіз побутових відходів та Типовий договір, стан поточної заборгованості. Було наголошено, що відповідно до підпункту 5 пункту 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобовязаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені законом або договором. Боржники, які мають заборгованість понад місяць, мають погасити її негайно, оскільки підприємство знаходиться у складному економічному стані. Також було роз’яснено норми Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо договірних відносин, зокрема згідно з пп.1 п.3 ст.20 цього Закону споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

Було обговорено чинний закон «Про відходи» та повідомлено, що безпосередньо відповідальними за вивезення сміття та дотримання закону «Про відходи» будуть органи місцевого самоврядування. Тому наша спільна справа — боротися зі сміттям, дбаючи про чистоту міста.

О. Квітка наголосив, що згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території міста і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Зустрічі пройшли тепло та викликали чималий інтерес. Багато мешканців прийшло обговорити спільні проблеми та пропонували, як зробити місто наше краще. Отже, подібні заходи будуть відбуватися регулярно на чисельні звернення мешканців міста.

Олександр Квітка, заступник директора Лисичанського КАТП 032806