Мультикоманда терцентру відвідала Лисичанське міське товариство інвалідів «Джерело»

Діяльність Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) направлена на допомогу ветеранам, пенсіонерам та людям з обмеженими фізичними можливостями. Одним із напрямків роботи установи є виїзд мультидисциплінарної команди у віддалені райони нашого міста, а також до громадських організацій інвалідів. Так, 28 листопада, було організовано виїзд мультидисциплінарної команди до громадської організації «Лисичанське міське товариство інвалідів «Джерело».

До складу команди увійшли: соціальний працівник відділення адресної натуральної допомоги, медична сестра, перукар та спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради. Під час зустрічі учасникам заходу надані консультації з питань призначення житлової субсидії. Медична сестра надала поради з профілактики грипу та простудних захворювань. Перукар майстерно зробила жінкам зачіски.

Найголовніше — підопічні отримали позитивні емоції та чудовий настрій від спілкування між собою та співробітниками мульткоманди. Вони подарували теплі слова вдячності соціальним робітникам та перукарю за увагу та турботу про них.

Лисичанський територіальний центр