До уваги багатодітних сімей міста

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 721 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї».

Зазначимо, що Порядок виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1099 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї» приведено у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», а також врегульоване питання щодо забезпечення бланками посвідчень батьків багатодітних сімей, у складі яких є діти у віці від 18 до 23 років, які навчаються за кордоном за денною формою навчання.

Зацікавленим особам звертатися безпосередньо до Центру надання адміністративних послуг (за адресою: м. Лисичанськ, вул. Гетьманська буд. 63) або за консультацією до відділу у справах сімї, молоді та спорту Лисичанської міської ради (за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62), до повноважень яких входить видача/подовження посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.