Німецька організація «Help — Hilfe zur Selbsthilfe» запрошує до співпраці

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

Нагадуємо, що з листопада 2021 року почата реалізація проєкту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках», яка триватиме до кінця вересня 2022 року.

Мета проєкту — підтримка сервісної, крафтової діяльності (виробництво товарів) та сільського господарства.

В межах проєкту будуть підтримані громадяни або мікропідприємства (існуючі та/або ті, які планують зареєструвати власну справу), яким будуть надані гранти в натуральній формі — тобто передане обладнання вартістю до 3000 євро.

Також, протягом реалізації проєкту, учасники, заявки яких були підтримані, зможуть взяти участь у бізнес та професійних тренінгах.

Не заборонено подавати заявки у вигляді партнерського бізнесу або кооперативу — в такому випадку кожен член кооперативу або партнерства має заповнити форму-заявку та вказати імена всіх партнерів у заявці в окремому полі пункту 4.2. Схвалені гранти будуть нараховуватися виключно у вигляді обладнання та/або матеріалів, без виплати готівкою.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією заходьте на: http://help-ukraine.org.ua/podat-zaiavku/, facebook.com/HelpinUkraine або звертайтеся на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та за телефоном +380 99 220 40 40.

Засновники проєкту — німецька організація «Help — Hilfe zur Selbsthilfe», Місія в Україні та Благодійна організація «Благодійний фонд «ХЕЛП Україна».

Німецька організація «Help — Hilfe zur Selbsthilfe»