Щодо порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

 

З 21 серпня 2019 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

Сторони колективних договорів тепер подають на повідомну реєстрацію один примірник документа з додатками, супровідним листом та протоколом або витягом з протоколу зборів трудового колективу:

  • – або у вигляді оригіналу паперового документа (з прошитими і пронумерованими сторінками);
  • – або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;
  • – або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Сторони угоди подають також копії свідоцтва про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до органу, що проводить реєстрацію. Орган, що проводить реєстрацію, відповідно до пункту 7 Порядку оприлюднює на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ВЦА та щомісяця оновлює:

  • 1) реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них;
  • 2) текст;
  • 3) рекомендації щодо приведення договору у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєстраційному органі до заміни новою угодою (договором).

Протягом строку дії до колективного договору можуть вноситися зміни та доповнення за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором. Зміни та доповнення у колективний договір підлягають повідомній реєстрації за вищевказаним Порядком.

Проведення повідомної реєстрації колективних договорів здійснюється відділом економіки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, буд.10, (кабінет №15), телефон: (06451) 7-26-00, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зразки супровідних листів додаються:

  • – зразок супровідного листа до колективного договору;
  • – зразок супровідного листа до змін і доповнень до колективного договору.

Відділ економіки Лисичанської міської ВЦА