Лисичанська міська ВЦА закликає пасічників та сільськогосподарських виробників взяти участь в анкетуванні!

Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий Банк) підписали Угоду про позику в розмірі 100 мільйонів доларів США на реалізацію проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)».

Ціль проєкту полягає в покращенні транспортної сполучуваності та підтримці відновлення сільськогосподарської галузі на територіях, які постраждали від збройної агресії РФ.

На теперішній час проводиться анкетування для подальшої розробки моделі розвитку сільськогосподарських кластерів на рівні громад з метою збільшення доходів малих та середніх виробників, яка впроваджуватиметься Проєктом 3В «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження» в Луганській області. Дослідження здійснюватиметься за підтримки Цільового фонду багатьох партнерів з відновлення та розбудови миру в Україні. Результатом цього дослідження стане розробка Стратегії створення кластерів та подолання існуючих бар’єрів розвитку сільського господарства Луганської області.

Закликаємо пасічників громади та сільськогосподарських виробників, які працюють в галузях рослинництва та тваринництва, взяти участь в анкетуванні.

Для зручності респондентів заповнювати анкети можна онлайн за наступними посиланнями:

1) анкета дрібно-товарного фермера (рослинництво та тваринництво);

2) анкетування пасічників.

Ваші об’єктивні відповіді є запорукою створення успішної майбутньої стратегії, яка допоможіть покращити умови господарювання дрібних і середніх фермерів регіону!