XXVII Міжнародний туристичний салон «УКРАЇНА 2021»

5 та 6 жовтня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбудеться 27 Міжнародна В2В туристична виставка — UITM — Міжнародний туристичний салон «Україна», організатором якої є виставкова компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та Hyve Group (Великобританія).

UITM є найбільшою туристичною подією сезону осінь-зима в Україні, і є ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку в цілому, та її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях. З метою більш масштабної та ефективної популяризації гостинної України як привабливого туристичного напрямку на виставці UITM компанія «Прем’єр Експо» та Національна туристична організація України продовжують організовувати експозицію міст та регіонів України в єдиному блоці UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності України).

У заході планується участь понад 100 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв близько 18 країн світу.

Для створення сприятливих умов участі в даній експозиції організатори пропонують спеціальний формат участі за спеціальними пільговими умовами (додаються) для представників бізнесу Лисичанської міської територіальної громади, які приєднаються до стенда Луганської області.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: +38067 955 46 67 — Стадник Наталія Михайлівна.

Відділ економіки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації