26 серпня відбудеться відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми на 2022рік

 ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 26 серпня об 11:00 за адресою: вул. Жовтнева, 16, м. Лисичанськ, відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2022рік.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції до проекту Інвестиційної програми на 2022 рік приймаються до 25 серпня 2021 року за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 168, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93106, або на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

У зв’язку з продовженням карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню корона вірусної хвороби (COVID — 19), відкриті обговорення, в залежності від діючих карантинних обмежень, будуть проведені з дотриманням належного рівня безпеки або в режимі онлайн –  трансляції, про що завчасно будуть повідомлені всі зацікавлені особи, які у встановлений термін подадуть письмові заявки на участь у відкритому обговоренні.

Нагадаємо, що відкрите обговорення проводиться на виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

Проект Інвестиційної програми на 2022 рік додається.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»