Щодо коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії, яка надається ФОП Муляр О.О.

ФОП Муляр О.О. надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47 та у зв’язку зі зміною ціни на розподіл природного газу інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

Тариф на послугу з постачання теплової енергії разрахований згідно з вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови КМУ № 869 від 01.06.2011р. після корегування становитиме:

— 2082,12 грн/Гкал без податку на додану вартість;

— 2191,69 грн/Гкал з урахуванням єдиного податку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань з питання наміру ФОП МУЛЯР О.О. здійснити встановлення тарифів на теплову енергію /послуги з постачання теплової енергії приймаються протягом 7-ми календарних днів з дати розміщення цієї інформації за адресою вул. Хіміків, буд.1/3, кв.29, м. Южне, Одеська обл.

Орган уповноважений встановлювати тарифи на постачання теплової енергії/послуги з постачання теплової енергії-виконавчий комітет Лисичанської міської ради, розташований за адресою:93100, м. Лисичанськ, вул. Грушевського,7.

За інформацією ФОП Муляр О.О.