Відділення АБ «УКРГАЗБАНК» у м. Лисичанськ не планується до закриття

 Інформація про ймовірне закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ» є неправдивою та не відповідає дійсності. Жодних планів щодо закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ не існує.

Разом з тим, слід зазначити, що протягом останнього часу відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в місті Лисичанськ стало ще активніше працювати з клієнтами та наразі пропонує їм одні з найкращих на ринку фінансові рішення, що відповідають їх актуальним потребам.

На сьогодні клієнтами відділення є більше 25 тисяч українців, з яких більше 40 клієнтів корпоративного бізнесу та близько 700 клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу. При цьому, кількість клієнтів, які довіряють одній з провідних банківських установ країни – державному УКРГАЗБАНКУ збільшується щодня.

 

Враховуючи вищевикладене, хочемо ще раз наголосити, що відділення державного УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ за жодних обставин не планується до закриття, воно продовжує працювати у звичайному режимі та надаватиме його численним клієнтам сучасні та актуальні банківські продукти та послуги.

Директор Східної регіональної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» А.В. Шмаков