«Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю»

За такою темою, з 5 по 10 квітня 2020 року відбудеться українсько-угорський семінар й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини. До участі у заході громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує керівників, спеціалістів департаментів (управлінь) соціальної політики, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментів (управлінь) освіти і науки, сім’ї та молоді та інших зацікавлених спеціалістів.

Мета семінару: актуалізувати цінності і смисли соціальної роботи та супроводу прийомної сім’ї, ознайомитись з міжнародним досвідом реалізації сімейних форм виховання, ресурсами і бар’єрами у впровадженні комплексної моделі супроводу прийомних сімей; професійними стандартами у діяльності спеціалістів, системою міжвідомчого співробітництва у досягненні спільної мети збереження сім’ї для дитини.

Програма семінару у додатку.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: (067) 449-13-41, (097) 718-17-67, .(050) 334-40-92, (050) 311-32-80.

За інформацією громадської організації «Відкритий світ молоді»