Портал управління знаннями

Національним агентством України з питань державної служби з метою забезпечення розвитку ринку освітніх послуг у сфері професійного навчання державних службовців, організації електронної взаємодії державних службовців як учасників професійного навчання та суб’єктів надання освітніх послуг створено Портал управління знаннями, на якому розмішується інформація про наявні загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації, освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Функціональні можливості Порталу дозволяють державним службовцям здійснювати пошук програм за ключовими словами з назви програми, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання, а також електронну реєстрацію на навчання за обраною програмою. Переходьте на Портал за посиланням: https://pdp.nacs.gov.ua/.

Інформаційну підтримку щодо реєстрації та використання Порталу здійснює Генеральний департамент з питань професійного розвитку державних службовців. Контактна особа — Юрій Жук: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , т. (044) 256-00-50.

Національне агентство України з питань державної служби