Конкурс грантів від Фонду Демократії ООН

Фонд Демократії ООН (UNDEF) пропонує організаціям громадянського суспільства подати заявку на фінансування проектів. Проектні пропозиції можуть бути подані в режимі он-лайн англійською або французькою мовами, двома робочими мовами ООН. Кінцевий термін подачі заявок 22 грудня 2019 року. Деталі на веб-сайті www.un.org/democracyfund/content/call-project-proposals

UNDEF підтримує проекти, які розширюють можливості громадянського суспільства, сприяють дотриманню прав людини та заохочують участь усіх груп у демократичних процесах. Більшість коштів UNDEF спрямовується на місцеві організації громадянського суспільства. Таким чином, UNDEF відіграє чітку роль у доповненні іншої роботи ООН — роботи з урядами — для зміцнення демократичного управління у всьому світі.

Проекти UNDEF охоплюють одну або декілька з восьми тематичних напрямків:

— медіа та свобода інформації;

— гендерна рівність;

— громадський активізм;

— верховенство права та права людини;

— залучення молоді;

— посилення взаємодії громадянського суспільства з урядом;

— інструменти для знань;

— виборчі процеси.

UNDEF вітають проектні пропозиції у всіх вищезазначених сферах, і в цьому раунді особливо вітаються проекти з питань ЗМІ та свободи інформації. Це охоплює цілий ряд тем, таких як просування громадянської журналістики, включаючи конфліктні та постконфліктні умови; навчання журналістів юридичним ноу-хау, а також особистої безпеки та безпеки як фізичної, так і он-лайн; побудова мереж однорангової підтримки журналістів-фрілансерів; розвиток навичок розслідувальної журналістики; розуміння та вдосконалення законодавства щодо доступу до інформації; боротьба з мовою ненависті; розвиток грамотності громадських ЗМІ з акцентом на тому, щоб навчитися критично засвоювати матеріали та оцінювати джерела — як в Інтернеті, так і в інших ЗМІ.

Це Чотирнадцятий раунд, який розпочне UNDEF. Гранти надаються у розмірі до 300 000 доларів США на дворічний проект.

Пропозиції підлягають дуже жорсткому процесу відбору. Звертайтеся до спеціаліста структури ООН Жінки, який допоможе зареєструватися на сайті (англомовний) та надасть консультацію з підготовки заявок: Оlеna Smagliy — Project Specialist UN Women, тел. +38 (050) 392-33-28, Еmail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.