Щодо встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії ФОП Муляр О.О.

ФОП Муляр О.О. інформує про намір надавати послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47.

Тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 01.05.2019, структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

Тариф на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії, який планується ввести в дію для бюджетних установ:

— 2275,63 грн/Гкал без податку на додану вартість

— 2389,38 грн/Гкал з урахуванням єдиного податку

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань з питання наміру ФОП Муляр О.О. встановлення тарифів на теплову енергію/послуги з постачання теплової енергії приймаються протягом 7 календарних днів з дати розміщення цієї інформації в газеті «Новий путь», а саме до 12 грудня 2019 року (включно) за адресою: вул. Хіміків, буд.1/3, кв. 29, м. Южне, Одеська обл.

Орган уповноважений встановлювати тарифи на постачання теплової енергії/послуги з постачання теплової енергії — виконавчий комітет Лисичанської міської ради, розташований за адресою:93100, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7.

ФОП Муляр О.О.