В Україні знов стартує конкурс для обдарованих студентів


Останнім часом в Україні все більше популярності набирають програми націлені на матеріальну підтримку розумних студентів. EducationUA 2019-2020 – одна з низ. Це соціальна програма, яка пропонує українським студентам за допомогою конкурсної основи отримати матеріальну винагороду показавши свої академічні успіхи.

Організатори конкурсу вирішили провести конкурс повторно, так як минулого разу (конкурс тривав з 22 квітня по 31 липня 2019 року) було виконано усі умови і досягнуто позитивних результатів. Двоє переможців проекту отримали призові сертифікати по 10 000 гривень. Ці гроші були використані для оплати за навчання в українських вищих учбових закладах.

Новий старт програми передбачає участь ще більшого числа спонсорів, а значить і більші призові виплати.

Взяти участь у конкурсі може кожен студент будь-якого українського ВУЗу. Для цього треба написати невеличку аналітичну роботу на запропоновану тему й оформити реєстраційну заявку на сайті.

Увага: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, KarnoEnergy, AutoFrom. Детальну інформацію про особливості даної соціальної програми та умови конкурсу  можна знайти за наступним посиланням:

https://autofrom.com.ua/education-ua/

Спонсор і організатор проекту EducationUA 2019-2020 Віктор Купріянець