Конкурс на участь у проекті AFTER

Програма AFTER <ITY має на меті створити спільноту діячів із міст, що скорочуються (зазнають депопуляції), а також уможливити обмін ідеями й інструментами, щоб змінити парадигму міського зростання і дослідити інші сценарії розвитку міст.

Під час тижневої зустрічі у Маріуполі (27 травня — 2 червня 2019 р.) та симпозіуму на тему дезростання у Німеччині (2–8 вересня 2019 р.) учасники досліджуватимуть варіанти майбутнього для міст, що скорочуються. Як вимірюється успішність міст? Чи можна змінити парадигму зростання, прийнявши факт зменшення чисельності й густоти населення та збільшення порожнього простору у постіндустріальних містах?

Ми запрошуємо до участі 12 молодих діячів (віком до 35 років на момент подання заявки) — архітекторів, міських планувальників, представників міських органів влади, громадських активістів, митців — які живуть чи працюють в українських і німецьких містах, що скорочуються. Також запрошуємо дуети, що живуть або працюють в одному місті. Учасники програми будуть разом випрацьовувати нові уявлення і тактики щодо урбаністичного дезростання.

Організатори відшкодовують дорожні витрати учасників, пов’язані з участю в обох заходах.

Робоча мова заходів — англійська. За потреби може бути організовано переклад на українську/російську мову.

Детальніша інформація та форма заявки (англійською мовою):

https://forms.gle/D8LopvR4poSPY3Pf8

Заявки приймаються до 10 квітня 23:59 (за маріупольським часом).

Усіх заявників буде повідомлено про результати відбору до 15 квітня.

AFTER <ITY — спільний проект ГО «Інститут Антизростання» (Київ) та організації Dekabristen e.V. (Берлін). Проект підтримано в рамках програми Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі.