Запрошуємо долучитися до 14-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»!

Тринадцять років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд (ВБФ) «Серце до серця» проводить акцій, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року. Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України. Надзвичайно важлива підтримка та долучення до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту кожного громадянина.

ВБФ «Серце до серця» (https://sercedoserca.com.ua/) веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акцій є тільки один із методів реалізацій цієї мети.

Основні цілі фонду:

— розвиток волонтерського руху в Украйні за принципами європейських стандартів;

— привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

— виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

— покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях Украйни.

Протягом 2006-2018 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано 35 798 830,65 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

3 переліком обладнання, придбаного протягом тринадцяти років діяльності фонду, Ви можете ознайомитись за посиланням — https://sercedoserca.com.ua/category/zvity/medychne-obladnannya/.