Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів

Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів, які будуть залучені до експертно-правового аналізу кримінальних проваджень, в яких адвокатами надавалась безоплатна вторинна правова допомога.

Конкурс здійснюється у два етапи:

— розгляд Комісією анкет, отриманих від кандидатів;

— індивідуальна співбесіда з кандидатами (у виключних випадках, за згодою Комісії — засобами електронного зв’язку).

Для участі у конкурсі необхідно до 20 лютого 2019 року заповнити анкету https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZDa_1V13k5K3onxAfd3MVv4XYn43FEQ1Pl8uvSmFQWj8qrg/viewform та надіслати одним листом на електронну скриньку комісії Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. такі документи:

— мотиваційний лист (до 500 слів), складений у довільній формі;

— рекомендаційні листи (за наявності);

— копії документів, які на Вашу думку, підтверджують Ваш високий професійний рівень.

Результати першого етапу конкурсу кандидати отримають на електронну скриньку, вказану ними в анкеті, 25 лютого 2019 року.

Другий етап конкурсу (індивідуальні співбесіди) відбуватиметься протягом 28.02.2019-06.03.2019 рр. за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 80, правовий клуб «Pravokator» (у тому числі — за допомогою засобів електронного зв’язку).

Під час конкурсу Комісія братиме до уваги:

— стаж адвокатської діяльності кандидатів;

— досвід захисту від кримінального обвинувачення;

— наявність експертного досвіду;

— комунікаційні навички;

— вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги;

— знання практики ЄСПЛ;

— розуміння місії, бачення, цінностей системи БПД.

Результати конкурсу та імена переможців будуть опубліковані 11.03.2019р. на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.

Зазначимо, що конкурс проводиться з метою підвищення якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги у кримінальних провадженнях, Комісією з експертно-правового аналізу, яка утворена на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів України, Українською фундацією правової допомоги, Українською гельсінською спілкою з прав людини та Харківською правозахисною групою. Конкурс відбувається згідно Рішення Комісії з експертно-правового аналізу № 1/19 від 29 січня 2019 року та відповідно до розроблених Комісією документів.

У випадку виникнення додаткових запитань щодо проведення конкурсу, ви можете телефонувати за номером (044) 486-71-06 (Світлана Маліновська) або (044) 280-67-40 (Шейлат Афолабі).