Лисичанське КАТП 032806 дякує всім дисциплінованим абонентам

Лисичанське КАТП 032806 дякує всім дисциплінованим абонентам, які вчасно сплачують за спожиті послуги та не накопичують борги. Зменшення заборгованості дозволить нашому підприємству ефективно виконувати покладені на нього функції та завдання і надавати мешканцям якісні послуги, що в свою чергу поліпшить якість життя людей нашого міста.

Заборгованість населення за послуги з вивезення твердих побутових відходів зменшується, кожна вчасна оплата допомагає підприємству вийти з кризи!

Але, на жаль, є певна частина абонентів, які не платять за комунальні послуги довго і принципово.

Та все ж, якщо у Вас з певних причин починають накопичуватися борги з оплати послуг, це питання можна врегулювати у досудовому порядку, через Лисичанське КАТП 032806 шляхом реструктуризації боргу. Якщо Ви вчасно не розрахувалися за комунальні послуги через затримання заробітної плати — візьміть довідку про доходи, напишіть заяву на ім’я директора і попросіть відстрочки. Пам’ятайте, сплачувати за спожиті послуги Ваш обов’язок.

Необхідно дбати про територію, на якій живемо, і головним завданням є і залишається забезпечення утримання в належному санітарному та естетичному стані всієї території міста. Лисичанське КАТП 032806 систематичною роботою приводить місто в належний санітарний стан, кожен працівник якого усвідомлює свою особисту відповідальність за роботу на благо міста.

Хочеться, щоб наше місто з кожним роком, з кожним днем ставало все прекраснішим, щоб у ньому зручно жилось кожному мешканцю. Це майбутнє. Це наша громадянська позиція!

Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806