До уваги громадських активістів!

Інститут Політичної Освіти повідомляє про початок навчань для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізаційних процесів!

Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який реалізовує Інститут Політичної Освіти завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED).

До участі у навчаннях запрошуються громадські активісти з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання у царині місцевого самоврядування, щоб сприяти децентралізаційним процесам у своїх регіонах.

Загалом у першому півріччі 2019 року ІПО організує по одному триденному семінару для 4-ьох груп учасників (по 25 осіб), сформованих на конкурсних засадах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:*

1. Заповнена анкета (додається).

2. Резюме (коротка біографія та досвід громадської діяльності).

3. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).

Критеріями відбору будуть:

· наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом до участі в навчанні;

· мотивація;

· рівномірне регіональне представництво;

· гендерний баланс.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний!!! пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з позначкою NED.
Остання дата надсилання документів: 18 січня 2019 року.
Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 21 січня 2019 року.
Організаційні питання.

Витрати (транспортні (частково), проживання, харчування) беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua або звернувшись за телефоном: (044) 278-55-43 (офіс ІПО).

Проект «Посилення місцевої демократії» реалізується Інститутом Політичної Освіти за сприяння NED (National Endowment for Democracy).

Вложения:
Скачать этот файл (Anketa_Aktyvisty.docx)Анкета кандидата[на участь в навчальних заходах для громадських активістів]