До уваги абонентів КАТП 032806

Шановні абоненти! Лисичанським КАТП 032806 зафіксовані відомості щодо боржників, які невчасно оплачують надані послуги по вивезенню твердих побутових відходів, чим порушують чинне законодавство. Згідно зі ст. 68, 162 ЖК України наймач зобов’язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.

Шановні мешканці міста, які мають заборгованість більше місяця! Керівництво підприємства звертається з проханням погасити її негайно. Відповідно до п.17 "Правил користування приміщеннями житлових будинків прибудинкових територій, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 № 572, наймачами квартири вносяться плата за найм житла щомісяця не пізніше 10 числа наступного місяця. Тож, сплата заборгованості повинна бути сплачена в строк.

Нагадуємо, пільгові категорії населення мають знижку в оплаті від комунальних послуг, але повинні їх оплачувати в необхідному обсязі.

Шановні абоненти! Просимо провести звірку власної заборгованості з підприємством через абонентвідділи міста та сплатити як поточну так і попередню заборгованість, надавши докази — документи, які підтверджують неможливість оплати Вами послуг. У випадку не звірки — заборгованість буде нараховуватися Вам у повному обсязі.

У випадках відмови, нез’явлення до абонентвідділу підприємства, стосовно Вас буде подано позов до суду про видачу судового наказу, який може розглядатися без відома абонентів та права оскаржити власну заборгованість. Окрім стягнення заборгованості, підприємство на підставі ст. 151–153 ЦПК України має право просити суд винести ухвалу про арешт майна неплатника, включаючи як рухоме, так і нерухоме майно.

Тож, Ви повинні найближчим часом просимо провести звірку власної заборгованості з підприємством через абонентвідділи міста та сплатити як поточну так і попередню заборгованість не чекаючи примусових заходів.

Провести звірку з абонентами Лисичанського КАТП 032806 можна за адресами:

  • — м. Лисичанськ, квартал Центральний, 8;
  • — м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 42;
  • — м. Привілля, вул. Ломоносова, будівля міської ради;
  • — м. Новодружеськ, вулиця Грушевського, будівля ЖЕКу № 6.

Графік роботи

  • понеділок — четвер з 8.00 до 17.00,
  • п’ятниця — з 08 .00 до 16.00
  • Перерва з 12.00 до 12.48.
  • Вихідний — субота-неділя

    Директор Лисичанського КАТП 032806 Ігор Аксіньїн