До відома керівників підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої належності та форм власності, приватних підприємців!

З метою забезпечення безперебійної роботи автотранспорту та боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 років Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет нагадує про необхідність забезпечувати належне утримання територій, визначених Типовими правилами благоустрою території населеного пункту, затвердженими наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 р. № 310.

Власники, балансоутримувачі або особи, які утримують території населених пунктів, зобов’язані мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, кригоруби), достатній запас матеріалу для посипання з метою своєчасного проведення протиожеледних заходів.

Межі утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій визначені в додатку до Типових правил благоустрою території населеного пункту, з текстом яких можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ради в розділі «Мешканцям міста» — «ЖКГ» — «Правила благоустрою території міста» або будь — якому іншому Інтернет ресурсі.

Нагадуємо, що відповідно до статті 152 КУпАПП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства