Запрошуємо взяти участь у Національному конкурсі "Благодійна Україна"

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» щорічно проводить Національний конкурс «Благодійна Україна», метою якого є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку в Оргкомітет до 15 лютого 2018 року. До участі у конкурсі можуть долучатися безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Форми конкурсних заявок є у вільному доступі на веб-сайті Засновника Конкурсу www.vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org, або можна отримати за запитом на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Конкурсну заявку можна також заповнити в режимі онлайн з офіційного сайту конкурсу www.blagoukraine.org. Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . До неї також доцільно додати скани фотографій, публікацій, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність.