Анонс заходів до Дня Гідності та Свободи

З 17 по 20 листопада міський ПК запрошує приєднатись до відео-акції «Україна — територія Гідності та Свободи» на сторінці соцмережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture.

З 17 по 21 листопада в центральній бібліотеці працюватиме виставка-реквієм «Українці — нація героїв».

З 19 по 26 листопада бібліотека-філія для дітей № 10 пропонує вашій увазі фотодокументальну виставку «Палаюча зима: боротьба України за свободу».

20 листопада запрошуємо до перегляду:

— о 10.00 тематичного заходу «Україна — гідна Свободи» міського краєзнавчого музею в ZOOM https://zoom.us/j/6933861356?pwd=Q0hDTlVabTZtVkpGVkhPalNhelRkdz09, ідентифікатор: 693 386 1356, код доступа — Ju9HcT;

— відеопрезентації «Наша гордість» на сторінці міського ПК у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture;

— інформаційного онлайн-дайджесту «Майдан. Разом до кінця» на офіційному сайті ПК «Діамант» https://pkdiamant.live та на сторінці у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/pk.diamant;

— відеоперегляду «З чого починався Євромайдан та Революція Гідності» на сторінці бібліотеки для дітей № 1 у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/lisbib.

20 листопада о 14.00 в бібліотеці-філії сімейного читання № 2 розпочнеться День пам’яті «Гордість і біль за долю України», а в бібліотеці-філії сімейного читання № 5 — перегляд відеофільму з обговоренням «З чого починався Євромайдан».

20 та 21 листопада на сторінці ПК ім. В.М. Сосюри у соцмережі Facebook — віртуально-інформаційний дайджест «Єдиним духом сильні ми» https://www.facebook.com/pksosyury.