Спеціалісти архівного відділу перевірили діяльність Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу

На виконання плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях вчора, 17 травня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

Перевірка здійснювалась з метою організації і вдосконалення роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи-джерела формування Національного архівного фонду, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасне попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

Під час перевірки надані методичні рекомендації щодо науково-технічного опрацювання документів та складання описів справ постійного зберігання, з особового складу та тривалого зберігання, було проведено обстеження загального стану приміщень архівосховищ.

Підсумки перевірки обговорено з відповідальною за архів, архіваріусом Юлією Кащеєвою та діловодом Галіною Савенко.

За результатами перевірки буде складено довідку та ознайомлено керівництво Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

Начальник архівного відділу Лисичанської міської ради О.М.Гайдук