У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

Сьогодні, 16 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

Члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Під час засідання усього було розглянуто понад 50 питань, що надійшли на розгляд виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Зокрема, виконавчий комітет погодив та виніс на розгляд міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року, проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанська на 2017 — 2020 роки, проект Міської цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в м. Лисичанську на 2017-2018 роки та проект Міської програми забезпечення пожежної безпеки на 2017-2018 роки; також інформацію про проходження опалювального сезону 2016-2017 років та заходи по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років у м. Лисичанську.

Під час засідання члени виконкому прийняли до відома інформацію про стан моніторингу своєчасної виплати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності та встановили тариф на проїзд в міському електричному транспорті. У зв’язку із кадровими змінами внесли зміни до складу декількох міських комісій, прийняли рішення про створення міської розрахунково-аналітичної групи та затвердили Положення про неї; встановили міста для сезонної виїзної торгівлі морозивом та безалкогольними напоями, фруктами та баштанними культурами на території міста Лисичанськ; визначили місце для організації гастрольних заходів.

Окрім того, члени виконавчого комітету ухвалили рішення про видалення аварійних дерев; про організацію обліку дітей дошкільного віку та дітей і підлітків шкільного віку; виділили кошти на проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів та на участь у обласних заходах; надали одноразову матеріальну допомогу мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».