Професійна перемога лисичанських педагогів

Лисичанська вчителька Наталія Митрофанова представлятиме вчителів Луганщини на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2023»

За підсумками І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023», Наталія Митрофанова – учитель початкових класів Лисичанського ліцею № 14, посіла І місце в номінації «Початкова освіта». Попереду у Наталії Михайлівни участь у Всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року-2023», де вона представлятиме вчителів початкової освіти Луганщини.

ІІ місце в номінації «Основи здоров’я» посіла Ірада Теряник, учитель «Основ здоров’я» Лисичанського ліцею № 8.

ІІІ місце в номінації «Початкова освіта» виборола Маргарита Вітер, учитель початкових класів Лисичанського ліцею № 5.

Конкурс пройшов протягом січня-лютого 2023 року за ініціативи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Його учасниками стали три педагоги закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади, які презентували свою фахову майстерність в номінаціях «Початкова освіта» та «Основи здоров’я».

Вітаємо Лисичанських педагогів з професійними перемогами! Пишаємося вашими здобутками. Зичимо подальших звершень на освітянській ниві.

Разом до Перемоги!