«Об’єднаймося ж, брати мої»

 Під таким гаслом пройшов ІІІ (обласний) етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» у якому взяли участь вісім творчих робіт учнів-переможців міського етапу конкурсу Лисичанської міської територіальної громади.

У номінації «Історія України і державотворення» ІІ призове місце посіла Кристина Гізатулліна, учениця 11 класу ліцею №13, ІІІ місце здобули Валерія Рогожкіна, учениця 11 класу ліцею №1, Валерія Ляховець, учениця 10 класу ліцею №28 «Гарант», та Дар’я Рижкова учениця 10 класу ліцею №8.

Окрім того, учні здобули чотири перемоги у номінації «Література»:

  • І місце – Елеонора Радченко, учениця 11 класу ліцею №13;
  • ІІ місце – Дар’я Білецька, учениця 10 класу ліцею №12, Наталія Якіна, учениця 10 класу ліцею №8, та Ганна Нашеда, учениця 9 класу ліцею с.Лисичанського.

Зазначимо що цього року творчі роботи об’єднувалися загальною темою «Заради честі, миру та майбутнього України» та були присвячені українським добровольцям, які у важкий для нашої країни час свідомо, за покликом серця стали на захист суверенітету й територіальної цілісності України.

Вітаємо переможців обласного етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та бажаємо подальших перемог!

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА