У Лисичанську відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів МАН

 19 та 20 січня у місті Лисичанськ в онлайн-режимі відбувся І етап ХХVIIІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН).

На конкурсі Лисичанську міську територіальну громаду представили 10 учнів ліцею № 1, 17 учнів ліцею № 17, 2 учні ліцею № 28 «Гарант» та учень ліцею № 12, які є членами наукових товариств учнів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

Учасники конкурсу у своїх науково-дослідницьких роботах розглядали актуальні питання сьогодення. Привернули увагу членів журі роботи за темами «Дерадянизація українського законодавства» (секція «Правознавство»); «Великі люди Луганщини. Життя та творчість Мотусовського М.Л.» (секція «Історичне краєзнавство»), «Туризм в Україні. Дослідження перспектив та динаміки розвитку туризму Луганщини» (секція «Географія та ландшафтознавство»), «Дослідження безхатніх тварин на території м. Лисичанськ» (секція «Біологія людини»).

Окремі питання освіти були розкриті в роботах «Проблема цькування підлітків у сучасній літературі», «Особливості самопрезентації підлітків у соціальних мережах» та «Інтеграція технологій E-learning та DMS на базі єдиної платформи для підтримки діяльності навчальних закладів».

Цікаві теми, оригінальне подання матеріалу юними науковцями, вміння вести дискусію та захищати свою точку зору — все це дало можливість членам журі І етапу конкурсу-захисту визначити переможців та кращі наукові роботи, серед яких дослідження Дмитра Лесного, Валерії Гришко та Ганни Лазуренко (ліцей № 1); Дар’ї Щеглакової, Давіда Мацюці, Марії Могильної та Станіслава Синявського (ліцей № 17).

28 учасників міського конкурсу-захисту у лютому стануть учасниками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів МАН.

Сподіваємося, що саме за такою молоддю краще майбутнє нашої України.

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА